Colin McRae: Dirt 2 PC, PS3, X360

Alder: | 12 år + |
Lansering: | 11. september 2009 |
Utvikler: | Codemasters |
Utgiver: | Codemasters |
Sjanger: | bil-motor |
Basert på 8 omtaler fra norske nettsteder.
» Finn ut hvordan summen beregnes
DiRT 2 tar deg med på en verdensturné med adrenalinfylte, ekstreme offroadeventer på nydelige steder fra den virkelige verden. Blant eventene er det elleville rallycrossløpet Stadium King Shootout på det enorme Los Angeles-sportsstadionet.
Det er vrien racing i kløftene i Creek Trailblazer-eventen i Utah, Rawang Rally Run langs regnskogbaner i Malaysia og Battersea Battle, der nattlige løp arrangeres i skyggen av den legendariske kraftstasjonen i London.
Colin McRae: DiRT 2 bygger på den tekniske og spillmessige standarden til Colin McRae: DiRT og låner livsstilen og kulturen til snowboard- og skateboardverdenen. Spillet har også fullstendige flerspillerfunksjoner online for å utvide spilleopplevelsen og bygge et aktivt community.
Er du middels interessert i rally eller motorsport generelt, vil du antageligvis finne veldig, veldig mye glede i Dirt 2.
→ Les hele anmeldelsenDet er heftig, har fet grafikk, godt gameplay og setter deg i en fin stemning.
→ Les hele anmeldelsenHeldigvis er selv de «kjedelige» løpstypene artige og «Dirt 2» anbefales på det varmeste til de som er ute etter et nytt bilspill.
→ Les hele anmeldelsen«Colin McRae: Dirt 2» er i det hele tatt en sykt underholdende racingopplevelse.
→ Les hele anmeldelsenLiker du racingspill, og ikke krever allverdens realisme, er Colin McRae: Dirt 2 et veldig godt kjøp.
→ Les hele anmeldelsenTil tross for noen kosmetiske skjønnhetsfeil, er «DiRT 2» det første monstrøse bilspillet på veldig lang tid, og et trygt, godt og garantert oppslukende bekjentskap for alle som elsker racing.
→ Les hele anmeldelsenDIN MENING OM SPILLET del den med andre
FLERE NYLANSERTE SPILL nye spill med poengsum

Wasteland 2: Director’s Cut